3ª volta de xadrez, xa en liguiña
Seguimos xogando ao xadrez (dentro e fóra do torneo;)
Logo de dúas eliminatorias, pasaron 9 persoas á terceira volta; agora van xogar todos contra todos nunha liguiña. Os xogadores son: 1 Roque Couceiro Salido, 2 Hugo Costoya Hurtado de Mendoza, 3 Ever Farit Saucedo, 4 Xabier Barreiros Camiselle, 5 Alex Santos Fernández, 6 Cristian Enjamio García, 7 Derek Martínez Martínez, 8 Raúl Beceiro González e 9 Edison Gabriel Dávila Figueiras.
As partidas realizaranse da seguinte maneira:
Día:
XOVES 2 de FEBREIRO
Primeira
quenda (11:15h)
XOGADOR/A
1
|
XOGADOR/A
2
|
GAÑADOR/A
|
1
Roque Couceiro Salido
|
2
Hugo Costoya Hurtado de Mendoza
|
*Partida
posposta para o venres 3 de Febreiro
|
3
Ever Farit Saucedo
|
4
Xabier Barreiros Camiselle
|
|
5
Alex Santos Fernández
|
6
Cristian Enjamio García
|
|
7
Derek Martínez Martínez
|
8
Raúl Beceiro González
|
Segunda
quenda (11:30h)
XOGADOR/A
1
|
XOGADOR/A
2
|
GAÑADOR/A
|
8
Raúl Beceiro González
|
9
Edison Gabriel Dávila Figueiras
|
|
2
Hugo Costoya Hurtado de Mendoza
|
3
Ever Farit Saucedo
|
|
4
Xabier Barreiros Camiselle
|
5
Alex Santos Fernández
|
|
6
Cristian Enjamio García
|
7
Derek Martínez Martínez
|
Día:
LUNS 6 de FEBREIRO
Primeira
quenda (11:15h)
XOGADOR/A
1
|
XOGADOR/A
2
|
GAÑADOR/A
|
9
Edison Gabriel Dávila Figueiras
|
1
Roque Couceiro Salido
|
|
2
Hugo Costoya Hurtado de Mendoza
|
4
Xabier Barreiros Camiselle
|
|
3
Ever Farit Saucedo
|
6
Cristian Enjamio García
|
|
5
Alex Santos Fernández
|
7
Derek Martínez Martínez
|
Segunda
quenda (11:30h)
XOGADOR/A
1
|
XOGADOR/A
2
|
GAÑADOR/A
|
6
Cristian Enjamio García
|
9
Edison Gabriel Dávila Figueiras
|
|
1
Roque Couceiro Salido
|
3
Ever Farit Saucedo
|
|
4
Xabier Barreiros Camiselle
|
7
Derek Martínez Martínez
|
|
8
Raúl Beceiro González
|
5
Alex Santos Fernández
|
Día:
MARTES 7 de FEBREIRO
Primeira
quenda (11:15h)
XOGADOR/A
1
|
XOGADOR/A
2
|
GAÑADOR/A
|
1
Roque Couceiro Salido
|
8
Raúl Beceiro González
|
|
2
Hugo Costoya Hurtado de Mendoza
|
9
Edison Gabriel Dávila Figueiras
|
|
3
Ever Farit Saucedo
|
5
Alex Santos Fernández
|
|
4
Xabier Barreiros Camiselle
|
6
Cristian Enjamio García
|
Segunda
quenda (11:30h)
XOGADOR/A
1
|
XOGADOR/A
2
|
GAÑADOR/A
|
5
Alex Santos Fernández
|
1
Roque Couceiro Salido
|
|
6
Cristian Enjamio García
|
2
Hugo Costoya Hurtado de Mendoza
|
|
8
Raúl Beceiro González
|
4
Xabier Barreiros Camiselle
|
|
9
Edison Gabriel Dávila Figueiras
|
7
Derek Martínez Martínez
|
Día:
MÉRCORES 8 de FEBREIRO
Primeira quenda (11:15h)
XOGADOR/A 1
|
XOGADOR/A 2
|
GAÑADOR/A
|
1
Roque
Couceiro Salido
|
4
Xabier
Barreiros Camiselle
|
|
2
Hugo
Costoya Hurtado de Mendoza
|
8
Raúl
Beceiro González
|
|
3
Ever
Farit Saucedo
|
7
Derek
Martínez Martínez
|
|
5
Alex
Santos Fernández
|
9
Edison
Gabriel Dávila Figueiras
|
Segunda quenda (11:30h)
XOGADOR/A 1
|
XOGADOR/A 2
|
GAÑADOR/A
|
7
Derek
Martínez Martínez
|
1
Roque
Couceiro Salido
|
|
2
Hugo
Costoya Hurtado de Mendoza
|
5
Alex
Santos Fernández
|
|
9
Edison
Gabriel Dávila Figueiras
|
3
Ever
Farit Saucedo
|
|
8
Raúl
Beceiro González
|
6
Cristian
Enjamio García
|
Día:
XOVES 9 de FEBREIRO
Primeira
quenda (11:15h)
XOGADOR/A
1
|
XOGADOR/A
2
|
GAÑADOR/A
|
6
Cristian Enjamio García
|
1
Roque Couceiro Salido
|
|
7
Derek Martínez Martínez
|
2
Hugo Costoya Hurtado de Mendoza
|
|
8
Raúl Beceiro González
|
3
Ever Farit Saucedo
|
|
4
Xabier Barreiros Camiselle
|
9
Edison Gabriel Dávila Figueiras
|
A cada paso, máis emocionante...!
Comentarios
Publicar un comentario